Aksiyon dolu flash oyunlar

Bazı oyunlar bizi eğlendirse de en çok unutamadığımız oyunlar genellikle aksiyonundan etkilendiğimiz nefesimiz kesilerek heyecanla oynadığımız oyunlardır. İşte sizler için nefesinizi kesecek ve oyunu bitirmeden içinizin rahat etmeyeceği oyunlarımızı listeledik. İyi oyunlar dileriz.

Sürüş Gücü oyunu

Sürüş Gücü oyunu

Oyunda polis arabası ile suçluları kovalıyorsunuz. Arabanızın ateş etme özelliği de bulunuyor. Suçluları yakalamaya çalışırken ilk önce trafiğe takılmadan suçlu ile aranızdaki mesafeyi kapatmaya çalışıyorsunuz. Ardından suçluyu yakaladığınızda onun silahından kaçarak kendi silahlarınızla onu yok etmeye çalışıyorsunuz. Görevleri geçtikçe yeni görevler de sizi bekliyor.

Strike Force Heroes Oyunu

Strike Force Heroes oyunu

Strike Force Heroes oyunu flash oyunlar arasından oynanış açısından son derece farklı ve daha üstün bir oyun. Oyunda Counter Strike oyunlarından alıştığınız şekilde takımlar halinde savaşıyorsunuz. Öldüğünüz anda başka bir yerden çıkıyorsunuz. Takımınız belli bir sayıya ulaşırsa siz kazanıp bölümü geçiyorsunuz.

Bisiklet Manyakları Destan Oyunu

 Bisiklet Manyakları Destan

Sevilen oyun serisi Bisiklet Manyaklarının son çıkan oyunu Destan’da yine tarihi karakterlerle ve tipik canavarlarla bisiklet yarışı yapıyorsunuz. Parkurlara dikkat edip kazanmalısınız ve yıldız sayınız arttıkça yeni bisiklet ve karakterleri açabilirsiniz.

Çarp ve Yak oyunu

Çarp ve Yak oyunu

Oyun tam bir psikopat araba sürücüsünün hayatını konu alıyor. Görevi tamamen şehirde sağa sola zarar vermek. İlk göreviniz ise 5 tane taksi bulup patlatmak. Aksiyon düzeyi çok yüksek olan oyunda aracınızda silahla ateş etme özelliği de var.

Kukla Futbolu Şampiyona

Kukla Futbolu Şampiyona Oyunu

Oyunda sevdiğiniz popüler bütün futbolcular kukla olarak yer alıyor ve 2 boyutlu düzlemde teke tek maç yapıyorsunuz. Oyuna alıştıkça daha da ısınacaksınız. Oyunda muhteşem bir atmosfer ve turları geçtikçe zorlaşan bir şampiyona var.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir