En güzel Bratz giydirme oyunları

Bratz aslında Amerika’da satışa çıkarılmış moda bebekleri adında oyuncak modelleriydi. Fakat çok satmasının ardından çizgi filmleri de yapılmaya başlandı. Badem gözlü ve parlak rujlu çizgi film kahramanları kısa sürede kızlar tarafından en çok oynanan giydirme oyunları arasına girmeyi başardı. Biz de Robot oyun sitemizde bulunan en güzel Bratz giydirme oyunlarını sizler için sıraladık ;

Bratz Amigo Kız oyunu

Bratz Amigo Kız Oyunu

Bratz karakterlerini Amigo kız şeklinde amigo elbiseleri ile giydirdiğiniz oldukça farklı bir giydirme oyunu. Ponponların renginden tutun da saç şeklini bile ayarlayabilmenize izin veriyor.

Bratz Venedik Gezisi Oyunu

Bratz Venedik Gezisi oyunu

Bratz kızları Venedik’e gezmeye çıkıyorlar ve oradan alışveriş yapmak istiyorlar. Siz de alışverişten üzerlerine aldıklarını giymelerine yardım ediyorsunuz. En güzel elbiseleri seçebilirsiniz.

Bratz Korsan Kız Oyunu

Bratz Korsan Kız oyunu

Bu oyunda da sevimli karakterlerimizi korsan kıyafetleri içinde görmek için giydiriyoruz. Kılıç, şapka, ayakkabı, pantolon dizaynları tam bir korsan dizaynı diyebiliriz.

Bratz kış Modası oyunu

Bratz Kış Modası oyunu

Kışın gelmesi ile daha kalın ve sıcak tutan kıyafetlere ihtiyaç duyan Bratz kızları sizin onları doğru bir şekilde giydirmenizi bekliyor. Peki hem sıcak tutup hem de moda olan kıyafetleri giydirebilir misiniz?

Bratz Pijama Partisi oyunu

Bratz Pijama Partisi oyunu

Bratz kızları bir evde toplanıp pijama partisi veriyor. Ama bu partiye bile en şık kıyafetlerle gitmeleri gerekiyor. Peki onlara en şık ve en moda kıyafetlerini giymekte yardım edebilir misiniz?

Bratz Voleybol oyunu

Bratz Voleybol oyunu

Bratz kızları voleybol oynamak istiyorlar ama voleybol oynarken çok şık görünmek de istiyorlar. Bunun için sizin onlara en şık ve en güzel kıyafetleri seçmenizi istiyorlar. Onlara yardım etmek ister misiniz?

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir