Haftanın Oyunu : Hüküm 3

Bugünkü haftanın oyunu bölümümüzde az önce sitemize de eklediğimiz ve Robot Oyun ekibi olarak oynamaya doyamadığımız Hüküm 3 oyununa yer veriyoruz.

Hüküm 3 araziyi gözden geçirme

Hemen hemen hepimiz klasik bir zombi filminin senaryosunu biliriz. Önce bir virüs ortaya çıkar. Daha sonra bir kaç insan bu virüsü taşıyarak zombiye dönüşür. Ve onların ısırdıkları da virüsü kaparak zombiye dönüşmeye başlar. Artık bu döngü çığ gibi büyür ve insan nüfusu neredeyse yok denecek kadar azalır.

Hüküm 3 harita görünümü

İşte oyun da tam olarak buradan başlıyor. Son kalan insanlar bir güvenli bölge inşa ediyorlar ve diğer bölgeleri de zombilerden temizlemeye çalışıyorlar. Oyun üstten görünümlü bir oyun. Yön tuşları ile karakteri hareket ettirirken, mouse ile silahın ateş edeceği yeri yönetiyorsunuz. Eliniz alışınca kontroller oldukça kolay gelecek. Oyunda ilk önce bölgelerde verilen görevleri yerine getirip daha sonra bölgeleri zombilerden temizlemeniz gerekiyor. Oyunda öldürdüğünüz her zombiden para kazanıyorsunuz ayrıca görevleri yaptıkça da paranız artıyor. Kazandığınız paralarla daha etkili silahlar alabiliyorsunuz. Oyunu merak edip oynamak isteyenler aşağıdaki linki kullanabilirler :

Hüküm 3 oyunu

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir