Hayvanları daha çok sevmenizi sağlayacak 5 oyun

Evet biliyoruz, bütün çocuklar hayvanları çok seviyor hatta bazılarının en iyi arkadaşları hayvanlar. Peki oynadığınız oyunların size hayvan dostlarınızı daha çok sevdirebileceğini biliyor musunuz? İşte Robotinho ve Robot Oyun ekibi sizler için hayvanların en sevimli olduğu 5 oyunu buldu.

Demirci Eşek oyunu

Demirci Eşek Oyunu

Demirci eşek oyunu ile sizler de göreceksiniz ki eşeklerin tek görevi yük taşımak değil. Bu demir ustası yetenekli eşek ile hayal dünyanız daha çok genişleyecek onu ve köpiş arkadaşını çok seveceksiniz.

Konuşan Kedi Traş Etme oyunu

Konuşan Kedi Traş Etme Oyunu

Cep telefonlarınızda ve robot oyun sitesinde sık sık oynadığınız Konuşan Kedi oyununun kahramanı Talking Tom’un tüyleri çok uzamış. Şimdi sizin yapmanız gereken onun sevimli tüylerini traş etmek.

Keçi Muhafızı oyunu

Keçi Muhafızı oyunu

Keçi muhafızı oyununda Steven’ın en iyi arkadaşı bir keçidir. Bir insanla bir keçinin arasındaki dostluğu konu alan oyunda Steven keçisini mahsur kaldığı yerlerden hep kurtarmaya çalışır.

Kung Fu Panda 2 oyunu

 Kung Fu Panda 2 oyunu

Kung Fu Panda’yı sinemalardan tanıyan çocuklar bilgisayarda da oyunlarını çok seviyorlar. Unity Player olan çocukların oynayabileceği 3 boyutlu Kung fu Panda 2 oyunu da şimdiden en gözde oyunlardan birisi.

Tavşanı Uyandır Oyunu

Tavşanı Uyandır oyunu

Mor renkli sevimli canavarı kontrol ettiğimiz bu oyunda sevimli beyaz tavşanın yanına gidip onu uyandırıyoruz ve bölüm geçiyoruz. Bu arada yıldızları toplamayı da unutmamamız gerekiyor.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir