İlerlemeli Dövüş Oyunları

RobotinhoRobotinho’nun tespitine göre Robot Oyun sitemizde en çok sevilen oyun kategorilerinden birisi de ilerlemeli dövüş oyunlarıymış. Burada bir kahramanın ilerlediği ve önüne çıkan düşmanlarla dövüşerek bölümün sonuna gitmeye çalıştığı oyunlardan bahsediyoruz. Robotinho sizler için çalışıp bütün siteyi gezinerek hangi oyunların en güzel ilerlemeli dövüş oyunları olduğunu tespit etti ve buradan size tavsiye etti. Ona teşekkürlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünden iletebilirsiniz. Sizi duymayı her zaman çok seviyor.

Dövüşçü Robot Oyunu

Dövüşçü Robot oyunu

Her ne kadar Robotinho kavga etmeyi sevmese de arkadaşı olan robotların dövüşü olan bu oyunu size tavsiye ediyor. Oyunun en can alıcı noktasının da 3 tane robotun arasında tek tuşla geçiş yapabilip farklı farklı özelliklerinden de faydalanabilmeniz.

Çakmaktaşlar oyunu

Çakmaktaşlar Oyunu

Flintstones en sevdiğiniz çizgi filmdi bir zamanlar. Hatta eski kasetli atarilerde oyununu da çok oynadınız. İşte o oyun şimdi bilgisayarda tekrar sizlerle buluşmayı bekliyor desek kaç kişi oynar acaba?

The King Of Dragons oyunu

The King of Dragons Oyunu

Atari salonlarında oyun oynandığı zamanlarda Robotinho’nun en sevdiği tarihi ilerlemeli dövüş oyunu buydu, tabi bir de Haggar vardı ama bunu da çok severdi. Bu oyunda da yaratıklara karşı ejder takımından birini seçip dövüşüyorsunuz.

Kanlı Harry oyunu

Kanlı Harry oyunu

Normalde aşçılık yapan Harry, sebzeler canavara dönüşmeye başlayınca kanlı bir dövüşçü olmaya karar veriyor ve bu canavarları yok etmek için savaşmaya başlıyor. Siz de ona yardım ederek bu zevkli oyunu oynayabilirsiniz.

Sıradan Kahramanlar oyunu

Sıradan Kahramanlar oyunu

Sıradan kahramanlar bu komik grafikli oyunda eğlenceli bir şekilde şehirlerini istila eden zombilerle savaşıyorlar. Bu uğurda şehri baştan başa geçip tüm zombileri temizlemeye hazırsanız hemen bu oyunu oynayın.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir