Sizin de konuşan kediniz olsun

Sitemizde konuşan kedi oyunu olarak yayınladığımız, cep telefonlarında Talking Tom olarak oynamaya alıştığınız sevimli kedinin yeni çıkan oyunu My Talking Tom tam da sevenlerine göre bir oyun olmuş. Oyunda Tom bebek olarak sizin ilginize muhtaç bir yavru kedicik. Kediciğinize bir isim takıyorsunuz ve onun günlük ihtiyaçlarını aksatmamaya çalışarak büyütüyorsunuz.

Oyun aynı zamanda bölüm bölüm gibi kurgulanmış. Yani oyunda gerçekleştirebileceğiniz 999 bölüm bulunuyor. Bu da oyunu çok uzun süre oynayabileceğiniz anlamına geliyor. Oyunun içerisinde bazen küçük ve zevkli mini oyunlar da bulunuyor. Bunlardan da puan kazanabiliyorsunuz. Ayrıca Tom’un giyecekleri ve tüylerinin şeklini dahi değiştirip kişiselleştirebiliyorsunuz. Yine Talking Tom oyununda olduğu gibi istediğiniz bölümleri kaydedip sonra tekrardan izleyebiliyorsunuz.

Her kediciğin kendine has sevdiği oyunlar ve favori yemekleri olacağı için kendi Tom’unuzun neyi ne kadar sevdiğini zamanla öğreneceksiniz. Onunla vakit geçirip oyunlar oynayarak onun en iyi arkadaşı olabilirsiniz. oyunu App Store’da bu linkten bulabilirsiniz : https://itunes.apple.com/us/app/my-talking-tom/id657500465

My Talking Tom 1

My Talking Tom 2

My Talking Tom 3

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir