Subway Surfers Benzeri Oyunlar

Cep telefonlarında oynamayı en çok sevdiğimiz oyunlardan birisi de Subway Surfers oyunu. Trenyolunda trenlerden kaçarak, onların üzerlerinden zıplayarak oynadığınız bu oyun malesef henüz bilgisayar için çıkmadı ve sitede yayınlayamıyoruz. Ama yine de Subway Surfers benzeri koşu oyunları Robot Oyun sitemizde yer almakta. Bunun için bir liste oluşturarak en benzer ve en ezvkli oyunları listelemek istedik.

Rail Rush Dünyalar oyunu

Rail Rush Dünyalar Oyunu

Tarz olarak arkadan görünüm olması ve ikisininde raylar üzerinde koşması nedeni ile Subway Surfers’a en çok benzeyen oyun bizce Rail Rush serisi oyunları. Rail Rush Dünyalar ise en son çıkan ve farklı dünyalarda mücadele edebildiğiniz bir oyun.

Zombi Koşusu oyunu

Zombi Koşusu Oyunu

3D olarak oynayabileceğiniz sonsuz koşu oyunları arasında belki de en zevkli olanlarından birisi Zombi Koşusu oyunu. Bir yandan engellere takılmadan koşarken diğer yandan da önünüze çıkan zombilerin kafalarını patlattığınız bu oyun yüksek bir aksiyon dozuna sahip.

Kızgın Büyükanne Cadılar Bayramı oyunu

Kızgın Büyükanne Cadılar Bayramı Oyunu

Subway Surfers kadar popüler bir diğer koşu oyunu da Kızgın Büyükanne serisi. Oyunun cadılar bayramı zamanı için çıkarılmış ve halloween yaratıkları ile koştuğunuz oyun da ekibimizden size öneri. Özellikle sevgili robot dostunuz Robotinho bu oyunu zevkle oynuyor.

Serbest Koşu 2 oyunu

Serbest Koşu 2 oyunu

Serbest Koşu 2 oyunu gördüğüm en kaliteli grafiklere sahip diyor Robotinho. O öyle diyorsa bir bildiği vardır elbet. Oyunda hem koşuyorsunuz hem duvarlara tırmanıyorsunuz hem de zıplıyorsunuz. Bu alanda severek zevkle oynayacağınız bir oyun.

Koşan Wolverine oyunu

Koşan Wolverine Oyunu

Bu oyunda X-Men en sevilen kahramanı Wolverine Tokyo’nun metro istasyonunda koşarak trenlerden kaçıyor. Siz de yön tuşları ile onu yönetiyorsunuz.

Koşan Adam

Koşan Adam oyunu

Koşan Adam oyununda da hem atlayıp zıplayıp hem de koşuyorsunuz. Belirtilen süre bitmeden oyunun bitiş noktasına giderken yolunuzu bulmaya çalışıyorsunuz.

One Response
  1. Zeka

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir